Dětská hřiště

Podívejte se na výběr toho nejzajímavějšího z dětských hřišť. Typické i atypické herní prvky, environmentální i edukativní prvky, rozvoj fyzické zdatnosti, sociálních dovedností, vzdělávání, a to vše formou hry. Hlavní motivací jsou pro nás dětské úsměvy.

Venkovní mobiliář

Venkovní mobiliář zahrnuje lavičky, stoly, jídelní sety, altánky, ale i nezbytné doplňky jako koše na odpadky či stojany na kola. Díky své odolnosti je vhodný jak na dětská hřiště, tak pro veřejné prostory.

Nábytek z masivu

Interiérový nábytek na zakázku. Postele, stoly, židle, komody i další typy nábytku, to vše navrhneme a vyrobíme na míru, k Vaší spokojenosti. Nechte svůj interiér provonět vůní dřeva a inspirujte se v naší galerii.

Ostatní výroba

Pergoly a altány, střechy a krovy, terasy, obklady či řezbu, to vše vyrobíme na zakázku. Dále zde naleznete doplňky do zahrad a hřiští, které dodávají danému místu charakter a ukazují krásu kresby dřeva.

Katalog 2017

Další úspěšný rok je za námi! Zrealizovali jsme spoustu zakázek a podíleli se na mnoha zajímavých projektech. Podívejte se na výběr toho nejlepšího.

BRuNO family park

V BRuNO family parku vyrostlo nové venkovní hřiště, jemuž dominují tři čapí hnízda. My se podíleli na jeho realizaci a dodali akátové oplety hnízd, odpadkové koše, sedáky a akátové terasy.

Starý Maletín

Na turistické stezce kolem Starého Maletína vznikla dvě zastavení, U dvou Janů a U Kubíčkova lomu. Návštěvníci mohou k odpočinku využít posezení pod altány, pro děti jsou připraveny herní prvky nebo desetimetrové bludiště.

Moravské náměstí

Pro dobu Adventního času jsme na Moravském náměstí v Brně zkonstruovali centrální altán pro prodejce, zvoničku a dřevěnou naučnou stezku. Altán byl postaven dle návrhu CHYBIK+KRISTOF Associated Architects.

Prostějovičky

Domeček Baby Jagy pod korunami stromů je oblíbenou dětskou atrakcí. Nejen na fotografiích vypadá toto dětské hřiště krásně.

Chodská

Slon nebo krokodýl? Tyto a další herní prvky jsme připravili pro areál mateřské školky Chodská v Brně. Děti zkrátka zbozňují zvířecí tématiku.

Mýdlo

Punková stálice Mýdlo slaví narozeniny a my dodali akátové dřevo a lavičky na výzdobu dle výborného nápadu Radka Helia.

Tučkova

Dětské hřiště v areálu mateřské školy Tučkova v Brně nabízí mnoho atrakcí. Jeho symbolem jsou tři vyřezávaní medvědi Vojta, Růženka a Mišutka, dobří kamarádi zdejších dětí.