Ďáblický háj

S firmou Yggdrasilmont s.r.o. jsme začali spolupracovat v roce 2018, kdy nám poprvé dodávala a instalovala dřevěný herní prvek (dvě věže se skluzavkou a lanovými prvky) jako doplněk stávajícího dětského hřiště v Ďáblickém háji. Od té doby pro nás navrhla a postavila další dvě dětská hřiště (lesopark Letňany a Čimický háj). Na všechna hřiště byla použita akátová kulatina a kvalitní materiál. S lidmi od Yggdrasilmontu je radost spolupracovat, vždy odvedou perfektní práci, která je skvěle řemeslně provedená od návrhu až po konečnou realizaci přímo na místě (včetně různých atypických prvků).  Určitě bych firmu doporučil všem, kdo mají zájem o stavbu dřevěných dětských hřišť včetně různých staveb ze dřeva.
Martin Čížek
odbor ochrany prostředí MHMP

Alexovice

text připravujeme

Bohumín

Firma Yggdrasilmont se přihlásila do výběrového řízení na stavbu herní sestavy s toboganem v parku Relax v Bohumíně, které vyhrála, do té doby jsme o firmě neměli povědomí. Co se týče realizace nemám sebemenších připomínek. S panem, Vargou se mi velice dobře spolupracovalo a jediné co realizaci komplikovalo, bylo deštivé počasí. Atrakce byla hned po otevření hojně navštěvována a kladně přijata našimi občany každého věku. Dětmi atrakce s toboganem a maminkami a staršími občany lavičky vhodně umístěnými v okolí stavby. Za mne dávám celé stavbě jedničku a věřím, že vzhledem trvanlivosti použitého materiálu bude i po nějakém roku bezproblémový provoz.
Zdeněk Kolařík
Referent investiční výstavby, Městský úřad Bohumín

Čejč

text připravujeme

Domino

Ať jste přišli na kávu či na proceduru do Mráz léčí, uvítá Vás bar s posezením z exotického meranti.

Kohoutovice

Hledali jsme někoho s osobním přístupem, ochotou během realizace aplikovat průběžné nápady, a i nejen drobné změny. Firem na práci se dřevem není mnoho, ale i tak jsou mezi nimi obrovské rozdíly jak v kvalitě produktu, přístupu k obchodním partnerům, zákazníkům. Používané technologie, materiály, produkty na finální úpravu jsou významným rozdílem. Toto vše jsme našli u výrobce Yggdrasilmont. Jsme velmi spokojeni, že máme stabilního partnera na práci se dřevem. 
David Geryk
jednatel společnosti GEDASS s.r.o.

Kraví hora

Společnost Yggdrasilmont, s.r.o. pro nás realizovala výstavbu tematického dětského hřiště v parku na Kraví hoře pod Hvězdárnou a planetáriem Brno v období srpen-říjen 2020. V průběhu realizace se operativně vyřešily všechny problémy, hřiště bylo dodáno v požadované kvalitě a dohodnutém termínu. Na společnosti Yggdrasilmont, s.r.o. si kromě příjemné komunikace nejvíce ceníme její schopnosti vymyslet dětské hřiště opravdu na míru, sestavené z unikátních atypických herních prvků, citlivě sladěných s okolním prostředím. V tomto konkrétním případě se jednalo o instalaci herních prvků s tématem vesmír, což reprezentuje přítomnost více jak sedmimetrové rakety, kolotoče Sputnik a různých „trenažérů“ pro výcvik malých kosmonautů. Společnosti není zatěžko dodat i něco nad rámec smluvního vztahu. Jako bonus dodávky je u hřiště vztyčena tabule, kde budou prezentovány různé vesmírné zajímavosti.
Mgr. Zbyněk Hrnčíř
Vedoucí Odboru životního prostředí ÚMČ města Brna, Brno-střed

Medlánky

Yggdrasilmont se přihlásil se svým kreativním řešením rekonstrukce hřiště v medláneckém Zámeckém parku do soutěže participativního rozpočtu města Brna. Návrh byl kreativní a provedení velmi dobré. Všechny naše požadavky bez problému zapracovány a realizace přizpůsobena provozu dané lokality. Můžeme s klidným srdcem doporučit všem, kteří chtějí něco víc něž jen shluk herních prvků ve veřejném prostoru.
Kateřina Žůrková
místostarostka Brno - Medlánky

Nádvorní

Firma Yggdrasilmont s.r.o nám dodávala a instalovala několik akátových atypických herních prvků. Spolupráce s touto firmou mě přesvědčila svou profesionální a kvalitní prací o tom, že v budoucnu bych chtěla pořídit další sestavy do naší velké „školkové“ zahrady právě od nich. Jejich dřevěné prvky jsou dokonale vymyšlené a jejich využívání velmi zlepšilo obratnost našich dětí.
Jana Staňková
ředitelka MŠ Brno, Nádvorní 3

Nymburk

V roce 2019 jsme se rozhodli vybudovat přírodní zahradu v mateřské škole Větrník. Chtěli jsme atraktivní dřevěné prvky pro naše děti. Našim důležitým parametrem byla kromě estetické stránky také odolnost a životnost. Proto jsme hledali v nabídkách z akátového dřeva. Do veřejné zakázky se přihlásila společnost YGGDRASILMONT s.r.o.. Jejich herní prvky z akátového dřeva v enviromentálním stylu nás uchvátily a konečná podoba zahrady předčila naše očekávání. Spolupráce při realizaci byla na výbornou, společnost YGGDRASILMONT s.r.o. určitě znovu oslovíme k další spolupráci, můžeme jen doporučit.
Šárka Michlová
vedoucí učitelka MŠ Větrník

Stříbro

Projekt novostavby mateřské školy od XTOPIX byl pro nás výzvou. Jednalo se o realizaci převážně z modřínu, které dominuje 6 m vysoký maják. Originální a oceňovaný projekt nás zatáhl na západ republiky. V té době jsme ani netušili, že se vrátíme do tohoto kraje o kousek dál na západ, ale více v kapitolce Planá.

Vojkovice

S firmou Yggdrasilmont s.r.o. jsme byli velice spokojeni. Komunikace na výborné úrovni, práce byla odvedena precizně. Velice oceňuji kreativitu a profesionální přístup. Tuto firmu můžu s klidem doporučit.
Petr Tesarčík
Starosta obce Vojkovice